Wisła Kraków – Wisła Płock online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Wisła Kraków – Wisła Płock online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Wisła Kraków – Wisła Płock transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Wisła Kraków – Wisła Płock na żywo odbędzie się 25.04.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 18:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Wisła Kraków - Wisła Płock online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Wisła Kraków – Wisła Płock online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Śląsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W tym sezonie Ekstraklasy Wisła Kraków wygrał 7 meczów, 8 zremisował i 14 przegrał.

Z kolei Wisła Płock ma bilans 13 zwycięstw, 3 remisów i 13 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Lech zakończył się wynikiem 0:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Wisła Kraków – Wisła Płock

Data 25.04.2022, 18:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general