Wisła Kraków – Warta online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Wisła Kraków – Warta online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Wisła Kraków – Warta transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Wisła Kraków – Warta na żywo odbędzie się 21.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Wisła Kraków - Warta online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Wisła Kraków – Warta online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Radomiak. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4. W tym sezonie Ekstraklasy Wisła Kraków wygrał 7 meczów, 10 zremisował i 16 przegrał.

Z kolei Warta ma bilans 10 zwycięstw, 9 remisów i 14 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Lech zakończył się wynikiem 1:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Wisła Kraków – Warta

Data 21.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general