Wisła Kraków – Jagiellonia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Wisła Kraków – Jagiellonia online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Wisła Kraków – Jagiellonia transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Wisła Kraków – Jagiellonia na żywo odbędzie się 07.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 19:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Wisła Kraków - Jagiellonia online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Wisła Kraków – Jagiellonia online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Cracovia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. W tym sezonie Ekstraklasy Wisła Kraków wygrał 7 meczów, 9 zremisował i 15 przegrał.

Z kolei Jagiellonia ma bilans 8 zwycięstw, 11 remisów i 12 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Śląsk zakończył się wynikiem 1:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Wisła Kraków – Jagiellonia

Data 07.05.2022, 19:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general