Więzień Miłości 262 – 266

832

Szczegółowe streszczenie serialu Więzień Miłości. Odcinki 262, 263, 264, 265 i 266 obejrzeć można w TVP 2 oraz na TVP VOD.

Turecki serial “Więzień Miłości” emitowany jest codziennie (poniedziałek-piątek) o godzinie 17:10 w TVP 2. Serial. online na żywo obejrzeć można na WP Pilot, a powtórki w internecie na TVP VOD.

Oto streszczenia odcinków 262, 263, 264, 25 i 266.

Więzień Miłości to jeden z kilku tureckich seriali, które w Polsce emituje TVP. O 14:00 oglądać można Elif, a o 16;05 serial Przysięga.

Więzień Miłości odc 262

Sabah myśli, że Kerem ma konszachty z mafią, by nie sprzedać domu. Kuzynka Hamijet przekonuje się do Omera i przynosi Zehrze prezenty. Wścibska Dżanan zazdrości Zehrze i wyciąga od niej jeden z prezentów – sukienkę.

Więzień Miłości odc 263

Dżanan chce mieć bogatego narzeczonego, tak jak Zehra. Niestety, kandydat kradnie jej pieniądze. Omer drze stary kontrakt na strzępy i zakłada Zehrze konta bankowe. Sabah dowiaduje się, że Kerem obronił ją przed mafią. Ma wyrzuty sumienia.

Więzień Miłości odc 264

Dzianan kręci i namawia Zehrę na pożyczkę, by móc jej kupić prezent ślubny. Sabah nie wie, jak przeprosić Kerema za to, że podejrzewała go o konszachty z mafią. Naiwna Dzianan umawia się z Dzietinem, a ten nakłania ją do zaproszenia Zehry.

Więzień Miłości odc 265

Sabah kupuje Keremowi prezent na przeprosiny, który nie przypada mu do gustu. Kerem szuka odpowiedniej partnerki na przyjęcie, Nurczin zabiega, by z nim pójść. Czetin chce przedstawić Dżanan matce.

Więzień Miłości odc 266

Dżanan zemdlała w domu Czetina, Zehra ją ratuje, zatajając przed ciotką ten incydent. Elegancko ubrana Sabah jest gotowa iść z Keremem na przyjęcie. Niestety, zatrzaśnięte drzwi zmuszają ich do pozostania w domu.