Więzień Miłości 247 – 251. Streszczenie odcinków po polsku

877

Więzień Miłości odcinki 247, 248, 249, 250 i 251 – zobacz streszczenie odcinków serialu po polsku. Wszystkie odcinki online można oglądać na TVP VOD.

Serial Więzień Miłości można oglądać w telewizji TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Telewizja TVP 2 online oglądać można za darmo na WP Pilot.

Więzień Miłości VOD znaleźć można na TVP VOD dostępnym pod adresem vod.tvp.pl.

Więzień Miłości 247, 248, 249, 250, 251 szczegółowe streszczenie odcinków

Streszczenie Więzień Miłości 247

Szukran namawia Zehrę, by poszła do domu Omera na uroczystość pogrzebową. Kerem ma potłuczoną nogę i wykorzystuje Sabę do usługiwania mu. Omer chce powiedzieć Zehrze o decyzji jej ojca, ale nie znajduje okazji.

Streszczenie Więzień Miłości 248

Kerem ma potłuczoną nogę i przez to traktuje Sabę jak służbę. Omer zjawia się w domu Salima i Zehry. Omawiają kwestie małżeństwa. Zehra jest szczęśliwa z takiego obrotu spraw.

Streszczenie Więzień Miłości 249

Selim pozwala na to, aby Zehra jeździła do domu Omera, lecz każe wracać na noc. Tymczasem Hedije cierpi po śmierci Okkesza. Kerem przez swoją złośliwość uniemożliwia Sabie sprzedaż domu.

Streszczenie Więzień Miłości 250

Zehra musi zdążyć wrócić od Omera, zanim Salim przyjdzie rano z pracy. Saba organizuje pomoc dla Kerema, by móc zająć się sprzedażą domu. Ponieważ Saba się buntuje, Kerem zaprasza do pomocy znajomą Nurcin.

Streszczenie Więzień Miłości 251

Zehra wraca do domu przed ojcem. Podczas śniadania, na które wprosił się Omer, zapada decyzja o zaręczynach Omera i Zehry. Kerem wyśmiewa Sabę przy Nurczin.