Więzień Miłość 257, 258, 259, 260 i 261

1 163

Więzień Miłości 257, 258, 259, 260 i 261 – streszczenie odcinków. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki po polsku w internecie.

Więzień Miłości VOD dostępny jest na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Więzień Miłości 257 streszczenie

Kolejne perypetie Saby i Kerema z gangsterami. Zehra po omdleniu wraca do zdrowia. Omer odbywa szczerą rozmowę z ciotką Hatidże i poznaje tajemnice pochodzenia Zehry.

Więzień Miłości 258 streszczenie

Ciotka tuż przed wyjazdem Omera udziela zgody na jego ślub z Zehrą. Dżewrije wymyka się, by omówić z Salimem i Szukran kwestie ślubu Zehry. Kerem, pomimo protestów Saby, usiłuje bronić jej przed mafią.

Więzień Miłości 259 streszczenie

Kerem, wykorzystując autorytet swojego ojca, pomaga Sabah uwolnić się od prześladujących ją gangsterów. Dziewczyna postanawia zostać w Stambule. Omer i Zehra gubią zaproszenie na ślub. Para boi się, że wpadnie w ręce Ayse. Rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.

Więzień Miłości 260 streszczenie

Na uroczystość zaręczyn przybywa ze wsi ciotka Zehry z córką. Pragną wręczyć posag w domu narzeczonego, co powoduje dodatkowe komplikacje. Omer zapisuje Zehrze połowę swego majątku. Nurczin rywalizuje z Sabą o względy Kerema.

Więzień Miłości 261 streszczenie

Kerem i Sabah wciąż nie czują się najlepiej. On bardzo się martwi o dziewczynę i czule się o nią troszczy. Dżewrije udaje się wyprawić z domu na kilka dni Ayse i Nihata. Chce w tym czasie załatwić wszystkie sprawy związane z wizytą krewnej Zehry. Dżanan zazdrości kuzynce wygodnego życia w mieście i bogatego narzeczonego.