Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała online na żywo. Transmisja TV, live stream

Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała na żywo odbędzie się 22.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała na żywo

Transmisja z Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała online za darmo można śledzić w relacji live.

Rywalem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Miedź Legnica. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. W tym sezonie Widzew Łódź wygrał 17 meczów, 8 zremisował i 8 przegrał.

Z kolei Podbeskidzie Bielsko-Biała ma bilans 11 zwycięstw, 12 remisów i 10 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Arka Gdynia zakończył się wynikiem 1:1.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Data 22.05.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general