Widzew Łódź – Legia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Widzew Łódź – Legia online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Widzew Łódź – Legia transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Widzew Łódź – Legia na żywo odbędzie się 12.08.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 20:25. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Widzew Łódź - Legia online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Widzew Łódź – Legia online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Lechia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. W tym sezonie Ekstraklasy Widzew Łódź wygrał 1 meczów, 0 zremisował i 2 przegrał.

Z kolei Legia ma bilans 1 zwycięstw, 1 remisów i 1 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Cracovia zakończył się wynikiem 0:3.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Widzew Łódź – Legia

Data 12.08.2022, 20:25
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Skomentuj mecz na żywo

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general