Warta – Piast online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Warta – Piast online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Warta – Piast transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Warta – Piast na żywo odbędzie się 29.04.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 17:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Warta - Piast online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Warta – Piast online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Lechia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2. W tym sezonie Ekstraklasy Warta wygrał 9 meczów, 9 zremisował i 12 przegrał.

Z kolei Piast ma bilans 13 zwycięstw, 8 remisów i 9 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Jagiellonia zakończył się wynikiem 2:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Warta – Piast

Data 29.04.2022, 17:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general