Warta – Lech online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Warta – Lech online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Warta – Lech transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Warta – Lech na żywo odbędzie się 14.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 14:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Warta - Lech online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Warta – Lech online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Wisła Płock. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. W tym sezonie Ekstraklasy Warta wygrał 10 meczów, 9 zremisował i 13 przegrał.

Z kolei Lech ma bilans 20 zwycięstw, 8 remisów i 4 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Piast zakończył się wynikiem 2:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Warta – Lech

Data 14.05.2022, 14:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general