Termalica – Piast online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Termalica – Piast online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Termalica – Piast transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Termalica – Piast na żywo odbędzie się 14.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 12:25. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Termalica - Piast online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Termalica – Piast online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Wisła Płock. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. W tym sezonie Ekstraklasy Termalica wygrał 7 meczów, 9 zremisował i 15 przegrał.

Z kolei Piast ma bilans 14 zwycięstw, 8 remisów i 10 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Lech zakończył się wynikiem 1:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Termalica – Piast

Data 14.05.2022, 12:25
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general