Świąteczny odcinek Lego Masters w TVN

143

Święta zawitały do studia LEGO MASTERS! W tej magicznej atmosferze w role budowniczych wcielą się wyjątkowi goście. Emisja odcinka świątecznego już 17 grudnia o 20.00 na antenie TVN!

Lego Masters online

Znamy już zwycięzców drugiego sezonu programu LEGO MASTERS. W finale nie zabrakło emocji, ale to jeszcze nie koniec atrakcji dla miłośników słynnych klocków. Na zakończenie na widzów czeka odcinek specjalny. Studio programu zamieni się w świąteczną krainę pełną choinek, śniegu i dekoracji z LEGO.

Pojawią się również wyjątkowi goście, którzy będą mogli spróbować swoich sił jako uczestnicy programu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami, Blowek z mamą, Viki Gabor z siostrą – jak poradzą sobie z konstruowaniem świątecznych budowli? Zadania mogą zaskoczyć gości, ponieważ pomysły na budowle zaproponują dzieci zaproszone do studia. Zmagania drużyn obserwować będą jurorzy – Ola Mirecka i Kamil Bednarek oraz prowadzący – Marcin Prokop. 

LEGO Masterd odcinek świąteczny telewizja TVN wyemituje 17 grudnia o godzinie 20:00. Live stream dostępny będzie na WP Pilot.