Streszczenie odcinków serialu Przysięga. Gdzie oglądać powtórki?

1 546

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1.

Przysięga 115

Turecki serial „Przysięga” emitowany jest od poniedziałku do piątku o 16:05 w TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na żywo na WP Pilot lub powtórki na TVP VOD. Ostatni odcinek w TV powtarzany jest następnego dnia rano. 

Poniżej prezentujemy rozpiskę odcinków, które wyemitowane zostaną w tym tygodniu oraz szczegółowe streszczenia Przysięgi.

Oglądaj serial Przysięga na VOD za darmo

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Przysięga odc. 543 streszczenie odcinka

W obecności Emira, Kemala, Oyi, Songul oraz jej prawnika zostaje odczytany nowy testament Hikmeta, w którym połowę całego majątku przekazuje Emirowi, a drugą Songul. Feride zostaje zepchnięta przez wściekłego Umita ze schodów. Trafia do szpitala, twierdzi, że miała zawrót głowy, jednak Emir jej nie wierzy i chce ją zabrać do siebie. Wtedy Umit oświadcza, że Feride jest z nim w ciąży – stąd zawrót głowy.

Przysięga odc. 544 streszczenie odcinka

Wyniki badań Narin nie są dobre i musi do końca ciąży leżeć. Feride wyznaje zaniepokojonej Melike, że nie oczekuje dziecka, i że nigdy nie była z Umitem jak żona z mężem. Melike wysyła do nich Emira, który udaje, że o tym nie wie, gratuluje im dziecka i wręcza prezent – lalkę. Umit wyrywa lalce rękę i grozi Feride, że jeśli nie będzie mu posłuszna, to samo zrobi Emirowi. Asli, w ramach wdzięczności za naprawę naszyjnika, przynosi dla Taciego prezent.

Przysięga odc. 545 streszczenie odcinka

Narin wybiera meble dla dziecka. Kemal martwi się tym, co robi Songul. Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament. Taci dziwnie się zachowuje. Narin i Sehriye wiedzą, że się zakochał. Ozlem postanawia sprawdzić, czy Feride jest w ciąży. Nie chce uwierzyć, że Umit jest zdolny do tego, co mówił jej Emir. Umit zabiera Feride do lasu, pod namiot. Songul jest szczęśliwa, bo wreszcie jest bogata.

Przysięga odc. 546 streszczenie odcinka

Feride jest przerażona. Przebywa sama z Umitem w lesie. Emir zaczyna jej szukać, bo podejrzewa, że grozi jej niebezpieczeństwo. Pomaga mu Ozlem, która chce się pozbyć wątpliwości w sprawie brata. Cavidan zaczyna odzyskiwać pamięć. Przypomina sobie to, co zrobiła jej Songul. Kiedy Songul chce wyrzucić Melike z domu, Cavidan krzyżuje jej plany.

Przysięga odc. 547 streszczenie odcinka

Umit niszczy telefon żony. Emir z pomocą Suata odnajduje Feride w lesie. Narin zastaje Songul w gabinecie, który wcześniej zajmował Kemal. Melike jest poruszona wyznaniem Cavidan. Ozlem okłamuje brata.