Streszczenie odcinków serialu Przysięga: 115, 116, 117, 118, 119

1 366

Przysięga odc. 115, 116, 117, 118 i 119. Szczegółowe streszczenie odcinków. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1.

Przysięga 115

Przysięga online dostępna jest na TVP VOD za darmo.

Oglądaj serial Przysięga na VOD za darmo

Przysięga odc 115 szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

W serialu Przysięga 115 Narin dzwoni do Kemala z portu, ale prosi, by nie zawiadamiał policji. Hikmet informuje Nigar, że to z Reyhan powinna konsultować wszystkie decyzje związane z domem. Kemal ratuje Narin, ale nasłany detektyw robi im kompromitujące zdjęcia. Suna prosi brata, by wyrzucił żonę z domu. Cemre postanawia rozmówić się z Reyhan. Emir dostaje wysokiej gorączki.

Przysięga odc 116 szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

Cemre spiskuje przeciwko Reyhan. Chce się jej pozbyć i nastawia przeciwko niej Sunę. Wmawia jej, że Reyhan chce ją wysłać do szpitala psychiatrycznego. Emir jest chory, ma wysoką gorączkę. Reyhan opiekuje się nim całą noc. Cavidan czeka, aż Emir przeczyta list od niej. Kemal i Narin starają się odzyskać rolkę filmu detektywa.

Czytaj również: Streszczenie odcinków 247-251 serialu Więzień Miłości

Przysięga odc 117 szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

Cemre chce się zbliżyć do Emira, ale wciąż jej ktoś przeszkadza. Zamiast niej z Emirem do szpitala na badania jedzie Reyhan. Suna cierpi. Reyhan podejrzewa, że Cemre podaje jej szkodliwe leki. Postanawia je sprawdzić. Do domu Kemala przychodzi mężczyzna, którego Sehriye przedstawia jako pracownika opieki społecznej. Okazuje się jednak, że to ktoś zupełnie inny.

Przysięga odc 118 szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

Cemre jest zazdrosna, bo Emir zniknął ze swoją żoną. Kobieta znów knuje, ale Reyhan nie odpuszcza i ma ją na oku. Nikt nie wie, że to Sefer załatwił zakochanym romantyczne spotkanie nad brzegiem morza. Narin planuje ucieczkę, ale ma wyrzuty sumienia, bo zostawia Masal i Kemala.

Przysięga odc 119 szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

Cavidan nie rozumie, dlaczego Emir wciąż nie przeczytał listu od niej. Podejrzewa, że Cemre robi wszystko, żeby syn stracił z nią kontakt. Reyhan sprawdza w aptece, jakie leki przyjmuje Suna. Uważa, że Cemre podrzuca Sunie psychotropy, dlatego dziewczyna ma halucynacje i czuje się coraz gorzej. Cemre postanawia zwiększyć dawkę leków, ale Reyhan jej na to nie pozwala.