Stal – Śląsk online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Stal – Śląsk online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Stal – Śląsk transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Stal – Śląsk na żywo odbędzie się 15.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 12:25. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Stal - Śląsk online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Stal – Śląsk online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Lechia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. W tym sezonie Ekstraklasy Stal wygrał 9 meczów, 9 zremisował i 14 przegrał.

Z kolei Śląsk ma bilans 7 zwycięstw, 13 remisów i 12 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Pogoń zakończył się wynikiem 1:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Stal – Śląsk

Data 15.05.2022, 12:25
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general