Śląsk -Termalica online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza na żywo odbędzie się 23.04.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 14:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Wisła Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W tym sezonie Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał 7 meczów, 11 zremisował i 11 przegrał.

Z kolei Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma bilans 5 zwycięstw, 9 remisów i 15 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Raków Częstochowa zakończył się wynikiem 0:3.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Data 23.04.2022, 14:55:
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general