Śląsk – Pogoń online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Śląsk – Pogoń online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Śląsk – Pogoń transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Śląsk – Pogoń na żywo odbędzie się 07.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Śląsk - Pogoń online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Śląsk – Pogoń online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Jagiellonia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W tym sezonie Ekstraklasy Śląsk wygrał 7 meczów, 12 zremisował i 12 przegrał.

Z kolei Pogoń ma bilans 18 zwycięstw, 8 remisów i 5 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Legia zakończył się wynikiem 3:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Śląsk – Pogoń

Data 07.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general