Śląsk – Górnik Zabrze online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Śląsk – Górnik Zabrze online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Śląsk – Górnik Zabrze transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Śląsk – Górnik Zabrze na żywo odbędzie się 21.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Śląsk - Górnik Zabrze online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Śląsk – Górnik Zabrze online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Stal. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W tym sezonie Ekstraklasy Śląsk wygrał 7 meczów, 14 zremisował i 12 przegrał.

Z kolei Górnik Zabrze ma bilans 12 zwycięstw, 8 remisów i 13 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Górnik Łęczna zakończył się wynikiem 4:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Śląsk – Górnik Zabrze

Data 21.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Skomentuj mecz na żywo

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general