Skoki narciarskie. Puchar Świata w Planicy na żywo w TVP 1 i Eurosport

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo w telewizji i internecie?

1 330

Dla fanów skoków narciarskich dobrą informacją jest fakt, że Kamil Stoch zapewnił już sobie kryształową kulę, a zła jest taka, że w ten weekend odbędą się ostatnie konkursy w tym sezonie. Puchar Świata w Planicy na żywo można oglądać w telewizji TVP 1 oraz Eurosport 1. 

Skoki narciarskie w TVP 1 i Eurosport 1.

Standardowo skoki narciarskie można oglądać zarówno w TVP 1 i Eurosport 1. Jedyna różnica jest taka, że ta druga telewizja pokaże również kwalifikacje. W TVP 1 oglądać można jedynie główne konkursy.

W czwartek o godzinie 11:00 odbędą się kwalifikacje. Potem odbędą się trzy konkursy. W piątek i niedzielę indywidualne, a w sobotę drużynowy.

Skoki narciarskie na żywo w internecie. Gdzie oglądać stream z TVP 1 i Eurosport 1?

Nie każdy kibic skoków narciarskich będzie miał okazję oglądać Puchar Świata w Planicy w internecie. Szczególnie, że zawody odbywać będą się przedpołudniem. Wtedy niezwykle przydatną opcją jest telewizja online. Zarówno TVP 1, jak i Eurosport 1 można oglądać online. Co ważne są też darmowe możliwości dostępu do streamów w internecie.

TVP 1 online za darmo znaleźć można na WP Pilot. Ponadto stream ze skoków narciarskich znaleźć można na sport.tvp.pl. Telewizja Eurosport 1 w internecie nie jest darmowa, a wykupić do niej dostęp można w IPLA i Eurosport Player. Z pewnością kibice wybiorą więc transmisje z TVP 1.

Plan transmisji z Pucharu Świata w Planicy:

Czwartek, godzina 11:00 – kwalifikacje (Eurosport 1)
Piątek, godzina 15:00 – konkurs indywidualny (TVP 1, Eurosport 1)
Sobota, godzina 10:00 – konkurs drużynowy (TVP 1, Eurosport 1)
Niedziela, godzina 10:00 – konkurs indywidualny (TVP 1, Eurosport 1)