Skoki narciarskie na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać live stream i transmisje?

Skoki na żywo - transmisja TV i online

518

Skoki narciarskie na żywo w internecie za darmo. Czy nadal będzie można oglądać live stream online? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, ponieważ doszło do prawdziwej rewolucji jeśli chodzi o prawa transmisyjne. Transmisje ze skoków narciarskich 2021/2022 oprócz Eurosportu pokaże również telewizja TVN, a nie TVP!

Skoki narciarskie online to bardzo popularny sposób oglądania transmisji z Pucharu Świata, Turnieju Czterech Skoczni, mistrzostw świata i wszystkich innych konkursów skoków. Szczególnie za granicą.

Widzowie przyzwyczaili się, że transmisje dostępne są w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Tym razem będzie jednak inaczej. Grupa Discovery nie odsprzedała TVP sublicencji i w 2021, 2022 roku oraz kolejnych skoki na żywo pokazywać będzie TVN.

Telewizja TVP zachowała jedynie możliwość transmitowania konkursów odbywających się w Polsce. Nie ma się jednak specjalnie co martwić, ponieważ skoki narciarskie online za darmo wciąż będą dostępne legalnie. Zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Skoki narciarskie online na żywo za darmo

Live stream oglądać można na platformie Player, gdzie transmisje ze skoków mają być dostępne za darmo lub w płatnym pakiecie Eurosport, ale dającym duże możliwości, w tym np. oglądanie transmisji z kwalifikacji, które nie będą pokazywane w TV. Ponadto można cofać transmisje, co będzie świetną opcją dla tych, którzy przegapią skoki na żywo.

Ponadto telewizja TVN online stream za darmo udostępnia na WP Pilot i to również za granicą. Sezon 2021/2022 rozpocznie się już 20 listopada i potrwa do marca 2022. W internecie można oczywiście śledzić również relacje live za free w formie wyników.