Real – Atletico online. Transmisja, live stream

540

Transmisję z Real Madryt – Atletico Madryt można oglądać w telewizji Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Player oraz Canal+ Sport Online. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Transmisja z Real – Atletico. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Spotkanie 22. kolejki ligi hiszpańskiej Real Madryt – Atletico Madryt odbędzie się w sobotę 1 lutego 2020 o godzinie 16:00. Transmisję z derbów Madrytu przeprowadzi telewizja Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Real – Atletico na żywo komentować będą Piotr Laboga oraz Tomasz Ćwiąkała.

Real – Atletico na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Real Madryt – Atletico Madryt na żywo oglądać można również w internecie. Telewizja Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD online dostępna jest na platformie Player oraz Canal+ Sport Online. Dostęp do transmisji z Real – Atletico nie jest jednak darmowy.

Zobacz również: The Voice Kids 3 na żywo

Mecz Real – Atletico na żywo w internecie za darmo można śledzić w serwisie EkstraklasaLive.pl, dzięki darmowej relacji online.

Real Madryt w zeszłym tygodniu został liderem La Liga. Atletico Madryt ma do Królewskich dziesięć punktów straty i zajmuje piąte miejsce w tabeli La Liga.

Zapraszamy na meczosy w internecie.