Radomiak – Wisła Kraków online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Radomiak – Wisła Kraków online za darmo. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Premium, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Radomiak – Wisła Kraków transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Ekstraklasy Radomiak – Wisła Kraków na żywo odbędzie się 15.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Premium. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Transmisja z Radomiak – Wisła Kraków online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Radomiak – Wisła Kraków online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Zagłębie Lubin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:6. W tym sezonie Ekstraklasy Radomiak wygrał 10 meczów, 14 zremisował i 8 przegrał.

Z kolei Wisła Kraków ma bilans 7 zwycięstw, 10 remisów i 15 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Jagiellonia zakończył się wynikiem 0:0.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Radomiak – Wisła Kraków w TV i online

Data 15.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Premium
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general