Radomiak – Lechia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Radomiak – Lechia online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Radomiak – Lechia transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Radomiak – Lechia na żywo odbędzie się 14.08.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 14:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Radomiak - Lechia online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Radomiak – Lechia online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół . Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. W tym sezonie Ekstraklasy Radomiak wygrał 0 meczów, 2 zremisował i 1 przegrał.

Z kolei Lechia ma bilans 1 zwycięstw, 0 remisów i 1 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Widzew Łódź zakończył się wynikiem 3:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Radomiak – Lechia

Data 14.08.2022, 14:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general