Psi Patrol online. Gdzie oglądać w internecie?

3 539

Psi Patrol to jedna z najpopularniejszych bajek wśród dzieci. Wielu rodziców ma więc problem: gdzie oglądać Psi Patrol w internecie? Śpieszymy z pomocą. Bez obaw. Psi Patrol online można oglądać legalnie i w dobrej jakości za darmo! Sprawdzimy też, gdzie oglądać bajkę w telewizji.

Psi Patrol online

Bajkę Psi Patrol można oglądać nie tylko w telewizji, ale co ważne dla dzieci również w internecie. Rodzice z pewnością często sięgają po stream online, gdy ich dziecko akurat ma ochotę obejrzeć Psi Patrol, a jego przygody akurat nie lecą w TV.

Psi Patrol Online można legalnie oglądać na stronie Nick Jr. 26 odcinków pierwszego sezonu dostępny jest na platformie HBO GO. Pojedyncze odcinki znajdują się również na Youtube, ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PSI PATROL ONLINE ZA DARMO

Psi Patrol – kiedy leci w TV?

Bajkę Psi Patrol w TV można oglądać codziennie i to kilka razy. Leci ona zarówno rano, popołudniu, jak i nawet w nocy. Oglądać można ją w telewizji Nick Jr. Jeżeli w swoim abonencie nie posiadasz tego kanału, to zobacz gdzie oglądać telewizję Nick Jr. w internecie.

Psi Patrol – opis bajki

Psi Patrol to kanadyjski serial, który powstał w 2013 roku. W Polsce premiera miała miejsce w telewizji Nick Jr. Do tej pory bajkę tą można oglądać właśnie w tej stacji i to kilka razy dziennie. Psi Patrol opowiada o przygodach ośmiorga piesków oraz chłopca o imieniu Ryder. Razem przeżywają różne przygody i służą pomocą potrzebującym. Radzą sobie również z różnymi zagrożeniami. “Psi Patrol, ruszamy na akcję”, “Nie ma problemu, którego byśmy nie rozwiązali” – to motto przyświeca Psiemu Patrolowi.

Kolorowanki Psi Patrol robią olbrzymią furorę wśród dzieci i dostarczają mnóstwo zabawy.

Jak nazywają się bohaterowie Psiego Patrolu?

Głównymi bohaterami bajki Psi Patrol są chłopiec Ryder oraz siedem piesków:

  • Marshall
  • Rubble
  • Chase
  • Rocky
  • Zuma
  • Skye
  • Everest
  • Tracker

Mamy nadzieję, że teraz nie macie już problemu z oglądaniem jednej z ulubionych bajek dla dzieci “Psi Patrol”.