Przysięga. Streszczenie szczegółowe odcinków 234, 235, 236, 237 i 238

675

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1. Live stream online na żywo udostępnia WP Pilot, a powtórki publikowane są na TVP VOD. Prezentujemy streszczenie odcinków 234, 235, 236, 237 i 238.

Serial Przysięga po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Przysięga odc. 234 streszczenie po polsku

Cemre wysyła adres Emirowi i każe mu tam pojechać razem z Reyhan. Grozi, że jeśli tego nie zrobią, skrzywdzi Sunę. Na miejscu podpala wszystkich. Tylko Suna może ich uratować. Adwokat przynosi złe wieści Kemalowi. Dodaje też, że wciąż musi udawać męża Narin. Kemal odczuwa ulgę.

Przysięga odc. 235 streszczenie po polsku

Kemal czuje się oszukany przez Taciego. Policja aresztuje Cemre. Suna zostaje w szpitalu na badaniach. Narin prosi Kemala, by porozmawiał z Tacim. Emir dziękuje żonie, że tak bardzo pomogła Sunie. Kemal znajduje przed drzwiami domu kwiaty i niepodpisany liścik. Reyhan znajduje swój pamiętnik z czasów szkolnych.

Przysięga 236 streszczenie

Szukając mąki Narin znajduje w kuchennej szafce tajemniczy bukiet kwiatów. W domu Kemala zjawia się dawny ukochany Sehriye. Suna wraca ze szpitala. Wszyscy są pod wrażeniem postępów w jej leczeniu. Hizir tłumaczy Kemalowi, dlaczego w młodości opuścił Sehriye. Reyhan wyznaje Emirowi, że chce iść na studia.

Przysięga odc. 237 streszczenie po polsku

Suna wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła. Narin jest zła na Kemala, bo uważa, że staje po stronie Hizira, który porzucił Sehriye przed 40 laty i nagle wrócił. Emir i Reyhan jadą na uczelnię, żeby zapisać Reyhan na studia. Kiedy okazuje się, że na zapisy jest już za późno, Emir robi coś niezwykłego.

Przysięga odc. 238 streszczenie po polsku

Cavidan jest przerażona, bo Cemre próbowała ją udusić. Ponadto boi się jej i nie chce jej widzieć, a także jest przerażona tym, że Cemre może zeznać prawdę policji. Postanawia ją powstrzymać. Emir odwozi Reyhan na uczelnię, gdzie dziewczyna ma zacząć studia. Kemal pisze list do Narin, w którym chce jej wyznać miłość. Wcześniej próbuje jej o tym powiedzieć, ale nigdy nie ma okazji. Sehriye wstydzi się tego, że Hizir zawracał głowę Kemalowi i Narin.