Przysięga 59, 60, 61 streszczenia odcinków. Wszystkie odcinki i powtórki VOD

Przysięga 59, 60, 61 streszczenia odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, a także co wydarzy się w najbliższych epizodach. Przegapiłaś serial? Nic straconego. Powtórki dostępne są zarówno w TV, a poza tym wszystkie odcinki można obejrzeć po polsku na VOD TVP.

Przysięga ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Przysięga? Tego dokładnie nie wiadomo, ponieważ serial w Turcji cały czas jest emitowany. Jak na razie nie trzeba się więc martwić, że wkrótce czeka nas ostatni odcinek.

Serial po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. W najbliższych dniach emisja Przysięga 59, 60, 61.

Przysięga powtórki. Wszystkie odcinki na VOD

Powtórki odcinków serialu Przysięga można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Ostatni odcinek w TVP 1 leci następnego dnia po emisji o godzinie 6:05. Dużo bardziej korzystną jest opcja skorzystania z TVP VOD (vod.tvp.pl). Wszystkie odcinki Przysięgi po polsku trafiają tam tuż po premierze w TVP. Nie trzeba więc szukać tureckiego serialu na Rutube, CDA, Dailymotion i innych podobnych serialach.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenia szczegółowe odcinków

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general