Przysięga 638, 639, 640 streszczenia odcinków. Wszystkie odcinki i powtórki VOD

Przysięga odc. 638, 639, 640 streszczenia odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, a także co wydarzy się w najbliższych epizodach. Przegapiłaś serial? Nic straconego. Powtórki dostępne są zarówno w TV, a poza tym wszystkie odcinki można obejrzeć po polsku na VOD TVP.

Przysięga ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Przysięga? Tego dokładnie nie wiadomo, ponieważ serial w Turcji cały czas jest emitowany. Jak na razie nie trzeba się więc martwić, że wkrótce czeka nas ostatni odcinek.

Serial po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. W najbliższych dniach emisja Przysięga odc. 638, 639, 640.

Przysięga powtórki. Wszystkie odcinki na VOD

Powtórki odcinków serialu Przysięga można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Ostatni odcinek w TVP 1 leci następnego dnia po emisji o godzinie 6:05. Dużo bardziej korzystną jest opcja skorzystania z TVP VOD (vod.tvp.pl). Wszystkie odcinki Przysięgi po polsku trafiają tam tuż po premierze w TVP. Nie trzeba więc szukać tureckiego serialu na Rutube, CDA, Dailymotion i innych podobnych serialach.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenia szczegółowe odcinków

Przysięga odc. 635 streszczenie szczegółowe

Tulay się ukrywa. Policja znajduje odciski jej palców na broni i zaczyna jej szukać. Emir nie odstępuje rannej Gulperi w szpitalu. Meltem zastawia na Kemala zasadzkę, żeby nie pojechał na ceremonię do Narin. W domu Emira nikt nie może uwierzyć, że Tulay chciała zabić Gulperi. Narin czuje się zraniona i smutna, że Kemal nie był przy niej w tak ważnym dla niej dniu. Tulay trafia do aresztu.

Przysięga odc. 636 streszczenie szczegółowe

Narin wybacza Kemalowi. Meltem jest wściekła i wymyśla nowy plan, jak skrzywdzić Narin. Ercan odwiedza w szpitalu Gulperi. Dziewczyna składa fałszywe zeznania. Tulay tłumaczy się przed rodziną Emira. Cavidan wybacza Tulay, ale Emir wciąż jest na nią zły. Meltem postanawia się rozprawić z Narin raz na zawsze.

Przysięga odc. 637 streszczenie szczegółowe

Tulay okłamuje Emira, że zdobyła broń dla siebie, gdyż chciała popełnić samobójstwo z powodu niespełnionej miłości do niego. Tymczasem człowiek Emira ustala, że będąc w rezydencji kontaktowała się z Kasimem. Kemal podpisuje kontrakt z panem Fikretem, nieświadomy, że w rzeczywistości podpisuje go z Leventem. Narin zaczynają drżeć ręce podczas ważnej operacji.

Przysięga odc. 638 streszczenie szczegółowe

Emir wyrzuca Tulay z domu. Gulperi wraca ze szpitala, a Yigit prosi ojca, by nie pozwolił jej nigdy odejść. Kemal znajduje niezadowolonej Meltem dom do wynajęcia, a Narin odwołuje zaplanowane operacje, gdyż nie może opanować drżenia rąk.

Przysięga odc. 639 streszczenie szczegółowe

Munevver znajduje w rzeczach Meltem buteleczkę z lekiem, który ta dolewała do lemoniady Narin, wmawiając, że to witaminy. Spisuje jego nazwę. Narin oświadcza, iż rzeczywiście są to witaminy. Melike postanawia lojalnie wyprowadzić się razem z Tulay i Ercanem, ale na prośbę Gulperi (która już wie, że to Tulay wydała ją wujowi) Emir pozwala im zostać w rezydencji.

Przysięga odc. 640 streszczenie szczegółowe

Tulay próbuje zaskarbić sobie wybaczenie Emira i Gulperi, ale bez powodzenia, więc knuje następną intrygę. Meltem, zachęcona tym, że wyniki testów nie wykazały obecności substancji trującej we krwi Narin, postanawia dolewać jej większe dawki. Przyłapuje ją na tym Munevver, ale w trakcie szarpaniny z Meltem upada, uderza się w głowę i traci przytomność.

Przysięga odc. 641 streszczenie szczegółowe

Yigit bardzo się stara, żeby Emir i Gulperi spędzali razem z nim jak najwięcej czasu. Emir dziękuje Gulperi za to, że otworzyła mu oczy w sprawie Tulay. Ale Tulay wciąż knuje. Wynajduje chłopaka, który ma udawać byłego narzeczonego Gulperi. Narin znajduje matkę nieprzytomną w domu. Kobieta trafia do szpitala i musi być operowana. Meltem próbuje nie dopuścić, by operacja się udała.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general