Przysięga online. Odcinki 100-104 VOD

1 461

Przysięga odc. 100, 101, 102, 103 i 104 można oglądać w tym tygodniu w TVP 1 oraz online. Serial w internecie udostępniany jest na TVP VOD.

Przysięga online

Turecki serial “Przysięga” emitowany jest od poniedziałku do piątku o 16:05 w TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na żywo na WP Pilot lub powtórki na TVP VOD.

Poniżej prezentujemy rozpiskę odcinków, które wyemitowane zostaną w tym tygodniu oraz szczegółowe streszczenia Przysięgi.

Przysięga 100, 101, 102, 103, 104

Streszczenie Przysięga 100 (emisja 3.02)

Emir jest wściekły na matkę, kiedy poznaje prawdę o tym, co zrobiła Reyhan. Chce się wyprowadzić z domu razem z Reyhan. Postanawia zamieszkać z żoną sam. Taci zaczyna się buntować przeciwko Talazowi. Yonca cierpi z miłości do Kemala i chce odejść z pracy. Cemre namawia ją, żeby walczyła o miłość.

Streszczenie Przysięga 101 (emisja 4.02)

Emir szykuje niespodziankę dla żony. Nigar odkrywa, że jest w ciąży. Cemre po raz kolejny wciąga Cavidan w swoje intrygi. Leyla informuje Taciego o zmianie planów. Nieznajoma kobieta zjawia się w domu, który Emir szykuje dla Reyhan. Leyla zostawia Masal wiadomość i odchodzi. Reyhan czuje się upokorzona zachowaniem męża.

Streszczenie Przysięga 102 (emisja 5.02)

Nigar zwierza się Melike, ale nie chce powiedzieć Seferowi o ciąży. Cemre jest przekonana, że znalazła sposób, by pozbyć się Reyhan. Emir zapewnia żonę, że za bardzo ją kocha, by dopuścić się zdrady. Kemal martwi się zniknięciem Leyli. Cemre płaci Manolyi podwójną stawkę. Taci dostaje list od Leyli. Leyla zgłasza policji włamanie

Streszczenie Przysięga 103 (emisja 6.02)

Leyla pomaga Talazowi w napadzie. Później chce odejść, ale mężczyzna nie może na to pozwolić. Kemal próbuje pomóc Leyli. Emir stara się udowodnić Reyhan, że jej nie zdradził. Nie wie jednak, jak to zrobić. Hikmet w obecności całej rodziny mówi prawdę o przysiędze, jaką wymusił na Reyhan. Wszyscy są zaskoczeni tymi informacjami.

Streszczenie Przysięga 104 (emisja 7.02)

Cemre dogląda domu rodzinnego Emira i ma nadzieję, że mężczyzna do niego wróci. Namawia Sunę, żeby zmusiła brata do powrotu. Tymczasem Emir mieszka u Kemala. Ten czyni mu wymówki, że marnuje sobie życie i cierpi z miłości. Nalega, by pojechał do Reyhan, która mieszka z Zeynep i koleżanką. Kobieta chce studiować, ale ma kłopoty finansowe.