Przysięga 207 – 211. Szczegółowe streszczenie odcinków

1 125

Przysięga 207, 208, 209, 210, 211 po polsku wyemitowana zostanie w telewizji TVP 1. Serial online można oglądać za darmo na żywo, jak i powtórki w VOD. Zobacz gdzie oglądać Przysięga w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Wymarzona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.

Serial Przysięga oglądać od poniedziałku do piątku o 15:50 w TVP 1. Przysięga online dostępna jest w VOD i na żywo. Live stream z TVP 1 znaleźć można na WP Pilot, a powtórki udostępniane są na TVP VOD.

W dniach 6-11 lipca wyemitowane zostaną odcinki 207, 208, 209, 210, 211. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków po polsku.

Przysięga – szczegółowe streszczenia odcinków

Przysięga 207: Masal jest zachwycona wyprawą na ryby. Kemal nie wie, jak powiedzieć córce, że musi się przenieść do dziadka. Emir dostaje rzeczy z biura pani Suheyli, ale nie znajduje tego, czego szukał. Taci pociesza Sunę, która czuje się samotna w ośrodku rehabilitacji. Emir postanawia przejrzeć telefon Reyhan. Po Masal przyjeżdża prawnik z opiekunką. Narin próbuje pocieszyć Kemala.

Przysięga 208: Reyhan, mimo nacisków, nie wyjawia Emirowi prawdy. Zrozpaczony Kemal rzuca się w wir pracy. Cavidan bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Talaza. Narin zjawia się w firmie Kemala. Talaz zmusza Cemre do zrobienia wesołego zdjęcia. Wuj Suat pomaga Emirowi w poszukiwaniach. Cavidan prosi Talaza, by wypuścił Cemre.

Przysięga 209: Kemal nie może do siebie dojść po utracie córki. Próbuje ją zobaczyć i trafia za kratki. Narin nie wie, jak mu pomóc. Reyhan czeka na telefon od Cemre, ale bezskutecznie. W końcu znów do niej dzwoni i poznaje po głosie swojego porywacza. Postanawia odnaleźć Cemre i prosi o pomoc Emira.

Przysięga 210: Emir i Reyhan ruszają na poszukiwania Cemre, którą udało się zlokalizować po telefonie. Talaz wciąż znęca się nad Cemre. Dziewczyna musi sprzątać i prać. Kemal obwinia Narin o to, że przez nią stracił córkę. Narin jest załamana. Emir zostawia Reyhan w lesie i jedzie za człowiekiem, którego rozpoznaje. Z telefonu Reyhan odkrywa prawdę.

Przysięga 211: Reyhan słyszy rozmowę Cemre z Talazem i dowiaduje się o ich spisku. Kemal uważa, że z winy Narin stracił córkę. Sehriye słysząc rozmowę Kemala jest przekonana, że jej pracodawca planuje nielegalnie uciec z córką z kraju. Reyhan postanawia pomóc Cemre, ale jest zaskoczona jej reakcją. Emir, po pościgu w lesie, dopada Tuncera. Talaz postanawia zabić obie więzione kobiety.