Przysięga 136 – 139. Szczegółowe streszczenie odcinków

840

Przysięga – szczegółowe streszczenie odcinków 136, 137, 138 oraz 139. Zobacz co wydarzy się w tureckim serialu, który po polsku można oglądać w TVP 1, a także w internecie na TVP VOD.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 136 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Cavidan trafia do szpitala. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie. Narin próbuje przekonać Oyę, że Ersin ją wykorzystuje. Kemal jest zazdrosny, bo myśli, że Narin wydaje pieniądze na przyjaciela. Policja przesłuchuje rodzinę w sprawie strzelaniny. Hikmet nie przejmuje się byłą żoną, co bardzo dziwi Emira. Narin prosi Taciego, żeby sprawdził, kim jest Ersin i czym się zajmuje.

Przysięga 137 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Reyhan i Emir zostają na noc w szpitalu, by czuwać przy rannej Cavidan. Kemal zagląda do telefonu Narin. Policja przesłuchuje Cavidan, a następnie zjawia się w rezydencji Hikmeta. Nigar informuje Cemre o aresztowaniu pana domu. Kemal, jako prawnik, stara się pomóc bratu. Emirowi trudno uwierzyć w przedstawione dowody. Masal odmawia pójścia do przedszkola.

Przysięga 138 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Emir stara się o widzenie z ojcem. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan. Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala. Ersin zjawia się pod domem Kemala. Emir zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji. Na tarasie widzą przytulonych Emira i Reyhan.

Przysięga 139 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Cavidan zapewnia Cemre, że pozbędą się Reyhan. Suna wpada w histerię, słysząc, co zarzuca się jej ojcu. Kemalowi udaje się wyciągnąć brata z aresztu. Hikmet próbuje wytłumaczyć Sunie, że jest niewinny. Narin proponuje Sehriye pomoc. Kemal podsłuchuje jej rozmowę telefoniczną. Oya wciąż nie wie, jak spłacić długi. Masal kolejny dzień nie chce iść do przedszkola.