Przysięga 182, 183, 184, 185, 186. Streszczenia, VOD

1 012

Odcinki 182, 183, 184, 185, 186 serialu Przysięga można obejrzeć w dniach 16-20 marca w TVP 1. Serial po polsku online udostępnia TVP VOD. Poniżej przeczytasz streszczenie odcinków 182-186 serialu Przysięga.

Premierowe odcinki serialu Przysięga telewizja TVP 1 emituje o godzinie 16:05 od poniedziałku do piątku. Stream online można znaleźć na WP Pilot, a powtórki na żądanie udostępnia TVP VOD.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 182, 183, 184, 185, 186. Poniżej znajdują się streszczenia odcinków serialu Przysięga.

Oglądaj serial Przysięga na VOD za darmo

Przysięga odcinki 182, 183, 184, 185, 186 – szczegółowe streszczenia po polsku

Przysięga 182

Birce stylizuje Reyhan do pokazu. Kerem jest zaskoczony jej obecnością w firmie. Podczas prezentacji nie może oderwać od niej oczu. Rana jest wściekła, że jej plan nie wypalił. Nowi kontrahenci są zadowoleni z oferty, gratulują Keremowi nowatorskiego podejścia i potwierdzają chęć nawiązania współpracy. Tarik czuje się upokorzony. Elif wbiega w ślepą uliczkę. Gdy Cafer już ma ją dopaść, powstrzymuje go Rifki, któremu Cafer jest dłużny pieniądze. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki.

Przysięga 183

Cemre po raz kolejny próbuje zastraszyć Reyhan, ale tym razem napotyka opór. Kemal wychodzi ze szpitala. Narin pomaga Masal oswoić się z nową sytuacją. Emir ostrzega Reyhan, że zapłaci za swój powrót do rezydencji wysoką cenę. Kemal opowiada Narin o Talazie. Reyhan zaczyna podejrzewać, że anonimowy liścik podrzuciła jej Nigar.

Przysięga 184

Reyhan próbuje namówić Nigar na zwierzenia. Kemal narzeka na kłopoty żołądkowe. Emir różnymi sposobami uprzykrza życie Reyhan. Nigar wychodzi z domu, by uniknąć kolejnej konfrontacji. Policja zatrzymuje Talaza. Dzięki Narin, Masal spędza więcej czasu z ojcem. Taci odwiedza Sunę w ośrodku.

Przysięga 185

Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie. Cavidan je przejmuje i w złości postanawia je spalić. Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet. Postanawia poznać prawdę. Narin czyta z Kemalem wiersze. Kemal jest pod jej urokiem.

Przysięga 186

Talaz prześladuje Kemala. Grozi jemu i jego rodzinie. Kemal jest wściekły. Emir robi wszystko, żeby upokorzyć Reyhan za to, że spaliła ich pamiątki. Chce ją zranić. Cemre wykorzystuje sytuację, a Cavidan cieszy się, że Emir ma dość Reyhan. Narin bardzo się przejmuje zdrowiem Kemala. Jest zła, że nie słucha jej rad.