Polsat Sport pokaże wszystkie mecze Fortuna I Ligi.

612

Polsat Sport przygotował niespodziankę dla kibiców klubów występujących w Fortuna I Lidze. Wszystkie mecze na żywo będzie można obejrzeć w telewizji lub online.

Polsat Sport posiada prawa transmisyjne do Fortuna I Ligi. Do tej pory nie wszystkie mecze na żywo można było oglądać w TV i internecie. Ponieważ kibice nie będą mogli wchodzić na trybuny, telewizja postanowiła wyciągnąć do fanów pomocną dłoń.

Z każdej kolejki telewizja Polsat Sport lub Polsat Sport Extra transmitować będzie sześć meczów, a trzy będzie można obejrzeć w internecie.

Polsat Sport online można oglądać na platformie IPLA TV. Jak będzie wyglądać realizacja transmisji w internecie? – Nie będą to realizacje pełnym zestawem kamerowym, nie będzie też póki co komentarza, ale zostanie użyty takiej jakości sprzęt, by kibice tych drużyn, których w danej kolejce akurat zabraknie na antenach Polsatu, i tak mogli zobaczyć swoich zawodników na żywo i w dobrych warunkach. Dodam, że 1-2 mecze w każdej kolejce będziemy się starali transmitować bezpośrednio ze stadionów – powiedział Bożydar Iwanow, komentator Polsatu Sport w rozmowie z gazetą “Sport”.

Telewizja Polsat Sport na żywo pokazywać będzie również mecze Pucharu Polski, a w Polsat Sport Premium oglądać można Ligę Mistrzów, która dokończona ma zostać w sierpniu.