Pogoń – Wisła Płock online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Pogoń – Wisła Płock online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Pogoń – Wisła Płock transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Pogoń – Wisła Płock na żywo odbędzie się 13.08.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 19:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Pogoń - Wisła Płock online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Pogoń – Wisła Płock online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Jagiellonia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. W tym sezonie Ekstraklasy Pogoń wygrał 2 meczów, 0 zremisował i 1 przegrał.

Z kolei Wisła Płock ma bilans 3 zwycięstw, 0 remisów i 0 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Lech zakończył się wynikiem 3:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Pogoń – Wisła Płock

Data 13.08.2022, 19:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general