Pogoń – Termalica online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Pogoń – Termalica online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Pogoń – Termalica transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Pogoń – Termalica na żywo odbędzie się 21.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Pogoń - Termalica online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Pogoń – Termalica online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Lechia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. W tym sezonie Ekstraklasy Pogoń wygrał 18 meczów, 10 zremisował i 5 przegrał.

Z kolei Termalica ma bilans 7 zwycięstw, 10 remisów i 16 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Piast zakończył się wynikiem 0:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Pogoń – Termalica

Data 21.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general