Pogoń – Legia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Pogoń – Legia online za darmo. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Premium, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Pogoń – Legia transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Ekstraklasy Pogoń – Legia na żywo odbędzie się 24.04.2022. Transmisja TV w Canal+ Premium. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Transmisja z Pogoń – Legia online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Pogoń – Legia online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Raków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. W tym sezonie Ekstraklasy Pogoń wygrał 17 meczów, 8 zremisował i 5 przegrał.

Z kolei Legia ma bilans 11 zwycięstw, 3 remisów i 15 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Piast zakończył się wynikiem 0:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Pogoń – Legia w TV i online

Data 24.04.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Premium
Live stream: Player, Canal+ Online

Skomentuj mecz na żywo

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general