Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec online na żywo. Transmisja TV, live stream

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec transmisja TV. Gdzie oglądać?

Spotkanie Fortuna I Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec na żywo odbędzie się 01.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec na żywo

Transmisja z Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec online za darmo można śledzić w relacji live.

Rywalem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Stomil Olsztyn. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. W tym sezonie Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrał 9 meczów, 11 zremisował i 9 przegrał.

Z kolei Zagłębie Sosnowiec ma bilans 7 zwycięstw, 10 remisów i 12 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Apklan Resovia Rzeszów zakończył się wynikiem 0:0.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec

Data 01.05.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general