Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia online na żywo. Transmisja TV, live stream

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia na żywo odbędzie się 13.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 20:25. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia na żywo

Transmisja z Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia online za darmo można śledzić w relacji live.

Rywalem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Chrobry Głogów . Mecz zakończył się wynikiem 3:1. W tym sezonie Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrał 11 meczów, 11 zremisował i 10 przegrał.

Z kolei Arka Gdynia ma bilans 18 zwycięstw, 3 remisów i 11 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Miedź Legnica zakończył się wynikiem 0:2.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia

Data 13.05.2022, 20:25
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general