Piast – Lech online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Piast – Lech online za darmo. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Premium, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Piast – Lech transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Ekstraklasy Piast – Lech na żywo odbędzie się 08.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Premium. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Transmisja z Piast – Lech online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Piast – Lech online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Warta. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. W tym sezonie Ekstraklasy Piast wygrał 14 meczów, 8 zremisował i 9 przegrał.

Z kolei Lech ma bilans 19 zwycięstw, 8 remisów i 4 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Stal zakończył się wynikiem 3:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Piast – Lech w TV i online

Data 08.05.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Premium
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general