Piast – Jagiellonia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Piast – Jagiellonia online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Piast – Jagiellonia transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Piast – Jagiellonia na żywo odbędzie się 23.04.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:30. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Piast - Jagiellonia online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Piast – Jagiellonia online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Legia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. W tym sezonie Ekstraklasy Piast wygrał 12 meczów, 8 zremisował i 9 przegrał.

Z kolei Jagiellonia ma bilans 8 zwycięstw, 10 remisów i 11 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Pogoń zakończył się wynikiem 1:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Piast – Jagiellonia

Data 23.04.2022, 15:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general