Nowoczesna telewizja, czyli biblioteki VOD

Macie swój ulubiony serial, ale przegapiliście odcinek, bo akurat byliście w pracy, z dzieckiem na spacerze lub po prostu do telewizji nie dopuściły Was inne obowiązki. To często się zdarza. Kiedyś byłby to spory problem, ale nie dziś. Nowoczesna telewizja daje dostęp do VOD!

KIlkanaście lat temu, gdy nie obejrzało się jakiegoś odcinka ulubionego serialu, to trzeba było liczyć, że następnego dnia będzie powtórka w TV. Często tak było, ale przecież pora emisji również może Wam nie pasować. Wtedy pozostawało jedynie przeczytanie szczegółowe streszczenia odcinka ulubionego serialu, ale przecież w drukowanych programach telewizyjnych było to jedynie kilka zdań.

Na szczęście rozwój internetu rozwiązał ten problem. Dziś nie tylko serwisy internetowe oferują obszerna opisy odcinków wszystkich seriali, ale przede wszystkim powtórki dostępne są na żądanie – czyli VOD.

Gdy macie czas możecie usiąść przed TV, laptopem, a nawet smartfone i obejrzeć film, serial czy ulubiony program, a nawet telewizję i mecze na żywo. W dzisiejszych czasach większym problemem jest nawet konsumpcja treści, ponieważ materiałów wideo do obejrzenia jest aż za dużo.

A przecież oprócz seriali w TV są również serwisy typu Netflix, HBO Max, ViaPlay i Disney+, które oferują mnóstwo produkcji do obejrzenia.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general