Miłość i Przeznaczenie streszczenia odc. 113, 114, 115. Ile odcinków ma serial?

Miłość i Przeznaczenie 113, 114, 115 streszczenia szczegółowe po polsku. Ile odcinków ma serial? Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórki.

MIłość i Przeznaczenie to kolejny turecki serial, który po polsku emituje TVP 2. KIedy leci? Odcinki emitowane są pięć razy w tygodniu o godzinie 17:15. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako TVP 2 stream.

Powtórki Miłość i Przeznaczenie można oglądać jedynie w internecie. Wszystkie odcinki, w tym ostatni i dzisiejszy, publikowany jest na TVP VOD (vod.tvp.pl) po premierze w telewizji.

OGLĄDAJ SERIAL MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE NA TVP VOD

Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Serial Miłość i Przeznaczenie ma 43 odcinki w Turcji. Były one jednak zdecydowanie dłuższe, co oznacza, żę po polsku będzie ich mniej więcej trzy razy tyle. W najbliższych dniach można obejrzeć Miłość i Przeznaczenie odc. 114, 115, 116.

Streszczenia odcinków serialu Miłość i Przeznaczenie

Miłość i przeznaczenie 111 streszczenie

Ali Ryza robi Baryszowi wykład, jak powinien postąpić z Zejnep. Po rozmowie z Ozlem Zejnep rozważa rozstanie z Baryszem. Nermin przekonuje, by posłuchała głosu serca. Benal chce po cichu opuścić dom Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie 112 streszczenie

Benal oświadcza Mehdiemu, że chce rozwodu, a on zamyka ją w pokoju. Zejnep i Barysz ratują z opresji ją i małą Mużgan. Barysz oświadcza się Zejnep. Nuh i Dżemile wynoszą się z domu Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie 113 streszczenie

Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep. W domu Nermin i reszty kobiet znów zjawia się Nuh z Dżemile oraz Benal z córką. Ozlem ma wątpliwości, co do ślubu Barysza z Zajnep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Mużgan.

Miłość i przeznaczenie 114 streszczenie

Barysz złości się na siostrę za wtrącanie się w jego życie. Zejnep próbuje zrozumieć postępowanie Özlem. Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin. Özlem postanawia opuścić swych braci i wuja.

Miłość i przeznaczenie 115 streszczenie

Benal zostawia Mużgan powierzając ją Zejnep i po cichu odchodzi. Nuh i Dżemile snują plany na przyszłość. Kobiety w domu Nermin są zdumione zniknięciem Benal. Zejnep zawiadamia Mehdiego i ten zabiera córkę.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general