Miłość I Medycyna Streszczenia. Ile Odcinków Ma Serial I Gdzie Oglądać Na VOD?

Miłość i Medycyna VOD - ile odcinków?

352
Miłość i Medycyna to nowy serial, który TVP 2 emitować będzie od poniedziałku do czwartku wieczorem. Zastąpi on Mata Hari. Zobacz o czym opowiada serial, ile ma odcinków i przeczytaj streszczenia Miłość i Medycyna.
Miłość i medycyna ile odcinków, streszczenia
Fot. TVP VOD
Fot. TVP VOD

Miłość i Medycyna ile odcinków?

Serial Miłość i Medycyna odc. 1 obejrzeć można w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku o godzinie 21:40 w telewizji TVP 2. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku. Ile odcinków ma Miłość i Medycyna? Cały serial składa się z 12 odcinków, które po polsku można oglądać w TVP2 i w internecie. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 17 maja 2021. Serial online na żywo pokaże platforma WP Pilot, gdzie za darmo i legalnie można obejrzeć TVP 2 online.

Odcinki na TVP VOD

Kto nie obejrzy serialu w TVP 2, może obejrzeć Miłość i Medycyna VOD. Wszystkie odcinki trafiają na platformę na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w TVP 2. Prezentujemy również streszczenia odcinków, które przeczytać możecie poniżej.

Kiedy lecą odcinki Miłość i Medycyna?

 • Odc. 1 – Poniedziałek 26.04
 • Odc. 2 – Wtorek 27.04
 • Odc. 3 – Środa 28.04
 • Odc. 4 – Czwartek 29.04
 • Odc. 5 – Wtorek 4.05
 • Odc. 6 – Środa 5.05
 • Odc. 7 – Czwartek 6.05
 • Odc. 8 – Poniedziałek 10.05
 • Odc. 9 – Wtorek 11.05
 • Odc. 10 – Środa 12.05
 • Odc. 11 – Czwartek 13.05
 • Odc. 12 – Poniedziałek 17.05

Miłość i Medycyna streszczenia odcinków

Miłość i medycyna odc 5

Ojciec Erika ulega wypadkowi w pracy i trafia do szpitala. Okazuje się, że jest kompletnie pijany i Erik stara się ukryć łączące ich pokrewieństwo. Do czasu. Suzanne czuje się stale zmęczona i ma nudności. Anna zadaje jej kilka pytań i… razem z Lis organizują próbę ciążową dla koleżanki. Anna namawia Suzanne, żeby porozmawiała z Bjornem. Bent i Nina Neergaard niezależnie od siebie zgłaszają się do pracy na statku szpitalnym, który ratuje ofiary wojny koreańskiej.

Miłość i medycyna odc 6

Okres próbny dobiega końca. Uczniów czeka egzamin, od wyniku którego zależy, czy pozostaną w szkole. Podczas obchodu lekarskiego dochodzi do spięcia między Erikiem a Bentem i ordynator daje do zrozumienia, że zamierza go oblać. Erik pomaga się spakować panu Østergaardowi, który spędził w szpitalu niemal pół roku. Zauważa, że pacjent wcale nie ma ochoty wyjść do domu. Anna bierze nocny dyżur za Suzanne, żeby ciężarna koleżanka mogła się wyspać przed egzaminem. Ze zmęczenia jednak sama popełnia poważny błąd. Z opresji ratuje ją Erik. Przez resztę nocy Anna uczy kolegę. Na egzaminie Suzanne radzi sobie znakomicie, ale jej odpowiedź zostaje nagle przerwana. Erik zdaje egzamin przy łóżku przyjętego ponownie pana Østergaarda. W pewnym momencie odmawia podania leku, który zlecił ordynator.

Miłość i medycyna odc 7

Fredenslund odwiedza dziennikarz, który chce opisać pracę uczniów – pielęgniarzy. Bjorn zostaje wyznaczony na jego przewodnika po szpitalu. Musi odpowiadać na wiele trudnych pytań, a w końcu umyć antypatycznego pacjenta w zastępstwie Anny. Pan Holst narzeka zwłaszcza na małego chłopca, Kaja, który bardzo przeżywa rozstanie z matką. Erik, wbrew szpitalnym przepisom, postanawia umożliwić im spotkanie. Anna, w przeciwieństwie do Lis i innych uczennic, zauważa że jest mniej obciążona pracą, a nawet siostra Madsen stała się jakby bardziej sympatyczna. Uznaje to za dziwne i niesprawiedliwe. Bent Neergaard jest u progu odkrycia, które umożliwi skuteczne leczenie choroby wrzodowej.