Miedź Legnica – Zagłębie online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Miedź Legnica – Zagłębie online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Miedź Legnica – Zagłębie transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Miedź Legnica – Zagłębie na żywo odbędzie się 12.08.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 17:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Miedź Legnica - Zagłębie online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Miedź Legnica – Zagłębie online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Warta. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. W tym sezonie Ekstraklasy Miedź Legnica wygrał 0 meczów, 1 zremisował i 1 przegrał.

Z kolei Zagłębie ma bilans 1 zwycięstw, 1 remisów i 1 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Piast zakończył się wynikiem 1:0.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Miedź Legnica – Zagłębie

Data 12.08.2022, 17:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general