Miedź Legnica – Widzew Łódź online na żywo. Transmisja TV, live stream

Miedź Legnica – Widzew Łódź online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Miedź Legnica – Widzew Łódź transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Miedź Legnica – Widzew Łódź na żywo odbędzie się 15.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Miedź Legnica – Widzew Łódź na żywo

Transmisja z Miedź Legnica – Widzew Łódź online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Miedź Legnica – Widzew Łódź online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Arka Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. W tym sezonie Miedź Legnica wygrał 21 meczów, 8 zremisował i 3 przegrał.

Z kolei Widzew Łódź ma bilans 17 zwycięstw, 8 remisów i 7 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Apklan Resovia Rzeszów zakończył się wynikiem 1:4.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Miedź Legnica – Widzew Łódź

Data 15.05.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general