Miedź Legnica – Chrobry Głogów online na żywo. Transmisja TV, live stream

Miedź Legnica – Chrobry Głogów online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Miedź Legnica – Chrobry Głogów transmisja TV. Gdzie oglądać?

Spotkanie Fortuna I Ligi Miedź Legnica – Chrobry Głogów na żywo odbędzie się 30.04.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Miedź Legnica – Chrobry Głogów na żywo

Transmisja z Miedź Legnica – Chrobry Głogów online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Miedź Legnica – Chrobry Głogów online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Sandecja Nowy Sącz. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. W tym sezonie Miedź Legnica wygrał 18 meczów, 8 zremisował i 3 przegrał.

Z kolei Chrobry Głogów ma bilans 12 zwycięstw, 9 remisów i 8 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną ŁKS Łódź zakończył się wynikiem 1:0.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Miedź Legnica – Chrobry Głogów

Data 30.04.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general