Meczyki: Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo

0 1 347
Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Górnik Zabrze. Transmisja przeprowadzona zostanie także w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online i Player.

Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo. Kiedy i gdzie oglądać w telewizji?

W 33. kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lech Poznań - Górnik Zabrze. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek dnia 28.04.2018 o godzinie 20:30.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Canal+ Sport, a co za tym idzie mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo oglądać można nie tylko w TV, ale również przez internet. Stream online znaleźć można na Canal+ Sport Online i Player. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo.

Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo

Data: 28.04.2018
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 33. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online i Player

 
Lech Poznań musi pokonać Górnika Zabrze, aby utrzymać pozycję lidera Lotto Ekstraklasy. Ostatni mecz tych zespołów zakończył się zwycięstwem Kolejorza 3:1.
Meczosy na żywo w gdzieogladac.pl. Oglądaj transmisje TV i online z Lotto Ekstraklasy za darmo! Zarówno w Polsce, jak i zagranica, gdzie meczyki legalnie udostepnia Dailymotion.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

P