Mecze reprezentacji Polski na żywo. Transmisje w TV i online za darmo

Transmisje z meczów reprezentacji Polski za darmo w telewizji TVP 1 oraz internecie

1 671

Dla reprezentacji Polski w piłce nożnej rozpoczyna się kluczowy okres przygotowań do mistrzostw świata 2018, które odbędą się w Rosji. W telewizji TVP 1 na żywo obejrzeć będzie można mecze Polska – Nigeria oraz Polska – Korea Południowa. Meczyki online dostępne będą za darmo na sport.tvp.pl oraz WP Pilot.

Mecze reprezentacji Polski w TVP 1

W ostatnich latach mecze reprezentacji Polski pokazywała telewizja Polsat Sport. Po zakończeniu eliminacji do mistrzostw świata 2018 prawa transmisyjne wróciły do TVP 1, co dla kibiców oznacza bezproblemowe oglądanie meczów za darmo zarówno w telewizji, jak i internecie.

Mecz Polska – Nigeria rozegrany zostanie w piątek o godzinie 20:45.Z kolei we wtorek odbędzie się spotkanie Polska – Korea Południowa. Oba mecze na żywo pokaże telewizja TVP 1. Studio przez każdym z tych meczów rozpocznie się o godzinie 19:00 w TVP Sport.

Telewizja TVP 1 online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Z dostępem do telewizji TVP 1 nie ma problemu, ale i tak z pewnością wiele osób będzie chciało obejrzeć spotkania Polska – Nigeria oraz Polska – Korea Południa w internecie. Telewizja TVP 1 online za darmo dostępna jest w WP Pilot. Ponadto mecze na żywo można oglądać na sport.tvp.pl. Stream online jest legalny i w wysokiej jakości.