M jak Miłość online za darmo. Ostatni i dzisiejszy odcinek (powtórki i streszczenia)

M jak Miłość online za darmo. Oglądaj ostatni i dzisiejszy odcinek na żywo, a także zobacz streszczenia. Wszystkie odcinki można oglądać legalnie bez rejestracji i logowania. Film M jak Miłość 1761, 1762 po premierze w TVP 2 udostępnia platforma TVP VOD.

M jak Miłość to serial od wielu lat cieszący się niesamowitą popularnością. Każdy film, tj. odcinek, przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów, podobnie zresztą jak powtórki.

M jak MIłość online za darmo

Odcinki emitowane są w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 w TVP 2. W najbliższych dniach premiera odcinków 1761, 1762.

Powtórki można oglądać w telewizji, a także w internecie. Wszystkie odcinki publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Trafia tam nie tylko ostatni, dzisiejszy odcinek, ale również te z przyszłego tygodnia. Kupując specjalny pakiet można więc obejrzeć odcinki przed premierą.

OGLĄDAJ SERIAL M JAK MIŁOŚĆ NA TVP VOD

M jak Miłość online za darmo można oglądać również na żywo, czyli w porze emisji w TVP. Telewizja TVP 2 na żywo w internecie dostępna jest na WP Pilot.

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość 1760 streszczenie odcinka odcinka

Iza o poranku zagląda do Marcina, ale w mieszkaniu zastaje tylko Kamę, a ta nie wita jej miło. Była żona robi później przez to Chodakowskiemu wymówki – zapowiadając, że nie chce, by tancerka miała kontakt z ich dziećmi. A gdy Radek widzi wzburzenie ukochanej, zaczyna podejrzewać, że Iza na nowo jest o Marcina zazdrosna i rezygnuje przez to z próby oświadczyn. Poza tym Kama przekazuje po cichu Chodakowskiemu dokumentację medyczną siostry i detektyw załatwia dziewczynie konsultację u swojego brata – a ten uznaje, że Ania jednak ma szansę na powrót do zdrowia. Z kolei w agencji – razem z Olewiczem – Marcin odkrywa, że został okradziony przez Alicję, którą zwalnia przez to z pracy. Tymczasem Aneta coraz więcej czasu spędza w klinice i jest coraz bardziej zmęczona, co zaczyna niepokoić Olka. Iwona uparcie ukrywa za to przed córką, że umawia się z Argasińskim – choć dziewczyna naciska na seniorkę, pragnąc w końcu poznać jej nowego wybranka. A sekret teściowej oraz profesora poznaje przypadkiem Olek…

M jak Miłość 1761 streszczenie odcinka odcinka

Franka i Paweł zaczynają myśleć o budowie domu w Grabinie i odkrywają, że oboje marzą o czymś zupełnie innym, bo Zduńska stawia na nowoczesność, a jej mąż na wiejską klasykę. Kinga radzi w końcu przyjaciółce, by zwrócili się o pomoc do architekta. Franka wybiera Artura Nowakowskiego, który okazuje się bliskim kolegą Pawła z podstawówki. Gdy obaj zaczynają wspominać dawne czasy, Zduński postanawia zorganizować w bistro spotkanie całej paczki przyjaciół ze szkoły i zaprasza na imprezę nie tylko Kingę, Piotra oraz Artura, ale także Elę – dziewczynę, o którą z Nowakowskim przed laty rywalizował.

Rogowscy wyjeżdżają na wycieczkę do Pragi, ale wcześniej Maria zawozi Barbarę do Warszawy, na uczelnię. W trakcie zajęć Mostowiakowa źle się czuje, wychodzi na świeże powietrze i spotyka dzięki temu Igora, studenta prawa, który od razu proponuje jej pomoc. Gdy chłopak podwozi seniorkę do bistro, poznaje na miejscu Anię. Basia, Ania i Jasiek w końcu świętują, gdy okazuje się, że wszyscy świetnie zdali maturę, więc na pewno dostaną się na wymarzone studia. Później młodzi wyjeżdżają razem na wakacje. Tymczasem Jacek kolejny raz próbuje namówić Martę, by dla niego pracowała, co wyraźnie niepokoi jej rodzinę.

M jak Miłość 1762 streszczenie odcinka odcinka

Ola znów jest niemiła dla Jagody, a Tadeusz traci w końcu cierpliwość, staje w obronie żony i zapowiada byłej ukochanej, że ma nie prosić go już o pomoc. Kilka godzin później dziewczyna postanawia zemścić się na Kiemliczach. Gdy sadownik wyjeżdża, Ola odwiedza Jagodę – pod pretekstem pożegnania przed wyprowadzką z Grabiny – i usypia rywalkę lekiem, który wyłudziła od doktor Kalinowskiej. A następnie podpala dom i zamyka swoją ofiarę w środku.

Tymczasem Bartek przekazuje Tadeuszowi złą wiadomość z Sanepidu – wynik badania soku, który wcześniej Ola też naszpikowała lekami. Lisiecki odkrywa ponadto, że musi zdobyć aż 15 tysięcy złotych – na zaliczkę dla prawnika z Australii. A Dorota proponuje mu pomoc – gotowa dać chłopakowi całą potrzebną kwotę, w zamian za jego towarzystwo na ekskluzywnej imprezie, którą organizuje jej koleżanka. Ewa znów atakuje w pracy nie tylko Marię, ale także Popławską – przez co Staszek zjawia się w końcu w przychodni i grozi lekarce pozwem o mobbing. Gdy Rogowscy zaczynają myśleć o tym, by pozbyć się koleżanki, Kalinowska jednak ich zaskakuje. Przeprasza za swoje zachowanie i wyznaje, że jest załamana po kłótni z byłym mężem.

Kisielowa podczas wizyty w przychodni zdradza Marii i Arturowi, wzbudzając ich niepokój, że odstawiła insulinę, wybierając leczenie alternatywne: „cudowną” wodę, aromaterapię i energię płynącą z kamieni.

M jak Miłość 1763 streszczenie odcinka odcinka

Gdy Tadeusz dociera do Grabiny, jego dom stoi już w płomieniach, ale Kiemlicz bez wahania wbiega do środka, by ratować Jagodę. Dziewczyna trafia do szpitala z ciężkimi oparzeniami, głównie na twarzy. Jej bliscy przez długie godziny czekają na wyniki badań. Tymczasem policja zaczyna poszukiwania Oli, gdy okazuje się, że Jagoda została odurzona lekiem na sen, a dom Kiemliczów podpalono. W finale byłą żonę oddaje w ręce organów ścigania Darek Mikołajewicz – który jest w szoku, gdy Ola wyznaje, że została morderczynią. Dima wręcza Budzyńskiemu swój testament oraz list do Nadii, gotów wrócić do Ukrainy, by na nowo wspierać ojczyznę jako lekarz. Magda widzi jednak, że Ukrainiec nadal źle się czuje i w końcu zabiera go na konsultację do Artura. Rogowski uprzedza chorego, że jeśli ruszy w drogę, znowu trafi do szpitala. Ostatecznie Dima rezygnuje z podróży. Tymczasem Nadia – wspierana przez Budzyńską – przygotowuje wzruszającą niespodziankę na urodziny taty. Werner – również dzięki pomocy Magdy – godzi się na nowo z Sylwią.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general