ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice online na żywo. Transmisja TV, live stream

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice transmisja TV. Gdzie oglądać?

Spotkanie ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice na żywo odbędzie się 10.08.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 20:25. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice na żywo

Transmisja z ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Skra Częstochowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. W tym sezonie ŁKS Łódź wygrał 2 meczów, 0 zremisował i 1 przegrał.

Z kolei Puszcza Niepołomice ma bilans 2 zwycięstw, 0 remisów i 1 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Ruch Chorzów zakończył się wynikiem 0:2.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Data 10.08.2022, 20:25
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general