ŁKS Łódź – Chrobry Głogów online na żywo. Transmisja TV, live stream

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Fortuna I Ligi ŁKS Łódź – Chrobry Głogów na żywo odbędzie się 22.04.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 20:25. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz ŁKS Łódź – Chrobry Głogów na żywo

Transmisja z ŁKS Łódź – Chrobry Głogów online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to ŁKS Łódź – Chrobry Głogów online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Zagłębie Sosnowiec. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. W tym sezonie ŁKS Łódź wygrał 11 meczów, 9 zremisował i 9 przegrał.

Z kolei Chrobry Głogów ma bilans 12 zwycięstw, 9 remisów i 8 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Korona Kielce zakończył się wynikiem 1:1.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu ŁKS Łódź – Chrobry Głogów

Data 22.04.2022, 20:25
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general