Legia – Górnik Zabrze online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Legia – Górnik Zabrze online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Legia – Górnik Zabrze transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Legia – Górnik Zabrze na żywo odbędzie się 06.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 20:25. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Legia - Górnik Zabrze online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Legia – Górnik Zabrze online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Stal. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. W tym sezonie Ekstraklasy Legia wygrał 11 meczów, 3 zremisował i 17 przegrał.

Z kolei Górnik Zabrze ma bilans 11 zwycięstw, 8 remisów i 12 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Radomiak zakończył się wynikiem 0:0.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Legia – Górnik Zabrze

Data 06.05.2022, 20:25
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general